Koolitused

Maret Kesküla aeglase elustiili koolitused

Tulen appi ja aitan mõtestada, kuidas oma igapäeva tegemistes #lihtsalt #rahulikult tegutsedes hoida ennast ja end ümbritsevat. Peamiselt tuginen psühholoogia teooriatel, mille näitlikustamiseks ja mõtestamiseks kasutame lugusid nii minu kui ka osalejate elukogemusest. Iga koolituskogemus on unikaalne, sest kujuneb ühises dialoogis lähtuvalt grupi vajadustest ja kogemuste pagasist.


Vali koolitus:

Kuidas tulla toime kiirest elustiilist tuleneva stressiga?

Õpime paremini mõistma, mis on stress ja läbipõlemine. Kuidas neil vahet teha? Millised on sümptomid? Kuidas ennetada läbipõlemist ja kuidas vajadusel toime tulla? Erinevate tegevuste ja arutelude käigus tutvume teaduspõhiste faktide ja mudelitega ning toome esile praktilisi nippe, et saaksite enda ellu rohkem rõõmu ja saavutusi.

Kuidas päriselt puhata?

Väsimus mõjutab meie keskendumisvõimet, loovust ning toimetulekut keerulistes olukordades. Kuigi puhkamine näib olevat väga loomulik ja lihtne, olen märganud, et paljud meist ei julge puhata või teevad seda moel, mis ei aita päriselt energiavarusid taastada ja kergustunnet luua.

Selles eneseanalüüsirohkes töötoas avastame miks puhkamine nii oluline on ning millised on iga osaleja isiklikud puhkamisvajadused, takistused ja sobilikud viisid puhkuse planeerimiseks.

Õppige üheskoos puhkama ning andke oma tiimile uut jõudu!

Aeglase filosoofia rakendamine

Aeglane filosoofia baseerub põhimõttel, et eelistades kvaliteeti kvantiteedile hoiame nii enda kui ka looduskeskkonna heaolu. Arutelurohkes töötoas tutvume aeglase liikumise põhimõtetega enam kui 20 eluvaldkonnas. Võimalik on valida, kas töötoa fookus on eraisikust või asutusest lähtuv ning soovi korral ka täpsema valdkonna (nt aeglane toit, turism, mood, ettevõtlus).

Tõhus ajajuhtimine

Ajajuhtimise töötoas teeme läbi meeskonnamängu, mille tulemusena peegeldame ajaplaneerimise vajalikkust ja võimalikke strateegiaid. Üheskoos avastame kasulikke nippe, kuidas olla oma tegemistes tõhusam ja seeläbi ajakasutuses tasakaalu saavutada.

Probleemide lahendamine #lihtsalt #rahulikult

Mõtestame probleemsete olukordade olemust psühholoogilisest vaatenurgast. Osalejad saavad analüüsida enda käitumist keerulistes olukordades ning see järel omandada erinevaid meetodeid, mis aitavad probleemidega tõhusamalt toime tulla: neid paremini mõista, kommunikeerida ja lahendada.

Mitte t€€nivad rahauskumused

– Mida rohkem töötan, seda rikkamaks saan
– Mida rikkam olen, seda edukam olen
– Raha on hoopis kurja juur
– Ma ei vääri palju raha
Kõik need ja teised rahauskumused mõjutavad nii meie finantskäitumist kui ka ajakasutust.

Rahauskumuste töötoas uudistate kogemuslikult, millised mõttemustrid teid piiravad ning leiate võimalusi, kuidas panna oma mõtted heatahtlikult ja tervislikult teenima – nii raha kui ka aega.

Koolitust viime läbi koos coach Ethel Rosenfeldtiga.

Tellijate vaatest:

“Mareti koolitused on alati kaasahaaravad, läbimõeldud, interaktiivsed ja harivad!

Kuulasime 2022 korraldatud suveülikoolis, kuidas Maret tutvustas aeglase elustiili olemust, põhimõtteid ja valdkondi Euroopa noortele. Koolitus oli mitmekülgne, kõik olid arutellu kaasatud ja analüüsisid gruppides oma teadmisi, uskumusi ja harjumusi. 

Kuuldud mõtted pakkusid veel kauaks kõneainet, millistes kõikvõimalikes eluvaldkondades on võimalik aeg maha võtta – aeglane mööbel? aeglane reisimine? aeglane meelelahutus?

Muutis kindlasti paljude mõtteviisi ja arendas silmaringi!”

Maria Olmann, Suveülikooli peakorraldaja 2022

Uuri lähemalt või esita tellimus!